+48 609-708-660
mail: interstal@parapetywroclaw.pl

ul. Buforowa 108
52-131 Wrocław
Interstal, parapety Wrocław

BLOG

Parapet kamienny jest ponadczasowy i jego popularność rośnie

Moda w branżach wykończeniowych oraz dekoratorskich zmienia się niezwykle szybko. Oczywiście meble czy dodatki stosunkowo łatwo jest wymieniać co kilka bądź kilkanaście sezonów. Problematyczną kwestią mogą być jednak parapety. Warto w tym przypadku stawiać więc na ponadczasowe rozwiązania, które nigdy nie wyjdą z mody.

Czytaj dalej...


Jak prawidłowo montować parapety?

W dzisiejszych ciężkich czasach warto szczególną uwagę przykładać do wszelkich prac budowlanych oraz wykończeniowych, które mogą pomóc w utrzymaniu odpowiedniej izolacji wewnątrz naszych domów i mieszkań. Jednym z kilku elementów wyposażenia wnętrza pełniących właśnie takie zadanie jest oczywiście parapet.

Czytaj dalej...


Jaki parapet do wnętrz wybrać?

Moda i trendy w wystroju wnętrz zmieniają się jak w kalejdoskopie. Bardzo ważne jest więc aby poszczególne elementy przestrzeni, które są w pewnym stopniu stałe, miały ponadczasowy charakter. Właśnie taką stałą częścią wystroju wnętrza są oczywiście parapety. Raz zamontowane, nie mogą być przecież zmieniane co sezon, aby nadążyć za najnowszymi trendami. Wybór odpowiednich parapetów nie jest jednak prostym zadaniem – na jaki materiał postawić? Jaki kolor będzie najwłaściwszy?

Czytaj dalej...


Jakie parapety wewnętrzne do białych okien?

Podczas wykańczania wnętrz należy wziąć pod uwagę wiele elementów, nie tylko tych zupełnie oczywistych. Parapety to część okna, o której bardzo często zapominamy podczas aranżacji naszych przestrzeni, a szkoda, bo potrafią one zupełnie odmienić pomieszczenie. Oczywiście, ich podstawowym zadaniem jest odpowiednia cyrkulacja powietrza polegająca na kierowaniu go do pomieszczenia, a nie na szybę.

Czytaj dalej...


Parapet kamienny jako element wykończenia wnętrz

Piękna przestrzeń to marzenie wielu osób. Aby ją osiągnąć, należy się jednak zazwyczaj bardzo nagimnastykować. Stale zmieniające się w branży dekoratorskiej trendy wcale nie ułatwiają tego wystarczająco już trudnego zadania. Na szczęście jest kilka rozwiązań i pomysłów, które potrafią niemalże bez wysiłku upiększyć naszą przestrzeń. Okazuje się bowiem, że tak proste elementy wykończenia naszego mieszkania czy domu jak parapety kamienne mogą pomóc nam nadać wnętrzu stylu i klasy. Ten element oprócz swojej oczywistej funkcji może być także bardzo gustowną częścią danego pomieszczenia.

Czytaj dalej...